Jak z sukcesem walczyć z objawami i przykrymi powikłaniami cukrzycy – EPIDEMII XXI wieku?

Poznaj nowatorską metodę wspierania leczenia cukrzycy i łagodzenia jej objawów!

Cukrzyca jest groźną choroba cywilizacyjną, cichą plagą XXI wieku. Została ona pierwszą niezakaźną chorobą uznaną przez ONZ za epidemię. Szacuje się, że do 2035 liczba chorych sięgnie 592 milionów osób!Dziś na całym świecie choruje na nią 382 milionów ludzi. Średnio co 10 sekund diagnozuje się cukrzycę u kolejnej osoby, a co 6 sekund z powodu powikłań cukrzycowych umiera osoba cierpiąca na tą chorobę.

Przykre statystyki Polskich cukrzyków

Tylko w Polsce jest 2,5 milionów chorych na cukrzycę, czyli cierpi na nią co 15 Polak, chociaż badania wskazują, że może być ich dwa razy więcej z powodu niewykrytych jeszcze przypadków.
Nasz kraj zajmuje niechlubne 25 miejsce na 29 Państw europejskich jeśli chodzi o problemy cukrzycowe. Głównymi powikłaniami cukrzycowymi w naszym kraju jest: uszkodzenie wzroku (41%), choroby układu krążenia (27%), uszkodzenia nerek (10%), stopa cukrzycowa (6%) , oraz udar mózgu (5%). Niestety, w skutek powikłań cukrzycowych w Polsce co roku 3 tys. osób traci wzrok, dokonywanych jest także około 14 tys.amputacji kończyn dolnych z powodu tzw. stopy cukrzycowej.

Jak leczyć / łagodzić objawy cukrzycy?

Dobra wiadomość jest taka, iż istnieje nowatorska, nieinwazyjna metoda wspierania leczenia cukrzycy i łagodzenia jej powikłań! Jest w pełni bezpieczna, bezinwazyjna i nie zmusza pacjenta do przyjmowania kolejnych środków farmakologicznych. Mowa tutaj o terapii polem magnetycznym o niskiej częstotliwości. Jej długofalowe stosowanie może przynieść wymierne korzyści. Terapia polem magnetycznym dzięki swojemu działaniu antydegeneracyjnemu łagodzi wszelkie wtórne upośledzenia tkanki nerwowej, w ten sposób zmniejsza występowanie i nasilenie powikłań cukrzycowych. Doskonale sprawdziła się także w przypadku gojenia wrzodów bercowych i stopy cukrzycowej u chorych osób. Można ją stosować przy cukrzycy typu I, II jako profilaktykę, oraz wsparcie leczenia. Co ważne, stosowanie terapii polem magnetycznym przebiega absolutnie bezboleśnie.

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat terapii polem magnetycznym zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 516 500 878