Jak skutecznie leczyć niedoczynność tarczycy?

Poznaj nowatorską metodę leczenia!

Uciążliwy problem niedoczynności tarczycy dotyka w naszym kraju już prawie 6% osób około 60 roku życia, a jego skala rośnie wraz z wiekiem. Kobiety cierpią na tą przypadłość 5 razy częściej niż mężczyźni. Choroba potrafi występować również u ludzi młodych i dzieci. Jej najczęstszymi przyczynami mogą być m. in. zapalenie tarczycy (choroba Hashimoto), niedoczynność przysadki mózgowej, która reguluje pracę tarczycy, czy brak jodu w otoczeniu.

Przykre aspekty życia osoby dotkniętej problemem niedoczynności tarczycy

Osoby cierpiące na to schorzenie bardzo często mogą zaobserwować u siebie nieustanne poczucie zimna, ciągłe zmęczenie i senność, kłopoty z koncentracja i uprzykrzające życie zaburzenia pamięci. Nierzadko przy niedoczynności tarczycy występuje skłonność do tycia, spowolnione czynności serca i nadciśnienie tętnicze. U kobiet choroba może przejawiać się zaburzeniami cyklu i anemią. Wymienione wyżej objawy mogą mieć różne nasilenie, od łagodnego do bardzo ciężkiego. Osoby z łagodną niedoczynnością tarczycy często nie obserwują u siebie objawów, lecz jeśli problem nie zostanie wykryty i leczony, choroba może cały czas się rozwijać. Skutki ciężkiej niedoczynności tarczycy mogą obejmować choroby serca, niepłodność, a w bardzo ciężkich przypadkach nawet śpiączkę.

Jak leczyć niedoczynność tarczycy?

Dobra wiadomość jest taka, iż istnieje nowatorska, nieinwazyjna metoda wspomagania leczenia niedoczynności tarczycy. Osoby które chcą odzyskać energię i uwolnić się od osłabienia, kłopotów z pamięcią oraz bólu, coraz częściej sięgają po terapię polem magnetycznym o zmiennej częstotliwości. Jest to w pełni bezpieczna, bezdotykowa i nieinwazyjna metoda, nie zmuszająca pacjenta do przyjmowania kolejnych leków w czasie jej trwania. Dzięki wykorzystaniu magnetoterapii i pozytywnego działania pola magnetycznego, które usprawnienia metabolizmu na poziomie komórkowym, działa regeneracyjnie, przeciwzapalnie i gojąco na tkanki, zaczynają być tworzone sprzyjające warunki do odnowy.

Jeżeli chcieliby Państwo lub dowiedzieć się więcej na temat terapii polem magnetycznym, zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 516 500 878

Nasze nagradzane urządzenie do magnetoterapii domowej to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i czas.