Jak definitywnie pozbyć się wstydliwego problemu kobiet

Wstydliwy problem nietrzymania moczu jest jedną z głównych dolegliwości XXI wieku. Według klasyfikacji WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) schorzenie to zalicza się do grupy tzw. chorób społecznych, czyli schorzeń przewlekłych, szeroko rozpowszechnionych w społeczeństwie, które znacząco utrudniają lub ograniczają wykonywanie podstawowych czynności życiowych.

Wstydliwy problem nietrzymania moczu jest jedną z głównych dolegliwości XXI wieku. Wg. klasyfikacji WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) schorzenie to zalicza się do grupy tzw. chorób społecznych, czyli schorzeń przewlekłych, szeroko rozpowszechnionych w społeczeństwie, które znacząco utrudniają lub ograniczają wykonywanie podstawowych czynności życiowych.
Szacuje się, że około 10 – 15% społeczeństwa w krajach rozwiniętych mierzy się z problem nietrzymania moczu (w Polskich realiach stanowi to ponad 3 miliony osób). Na tę dolegliwość są narażone zwłaszcza kobiety (które stanowią 85% chorych) w podeszłym wieku, podczas menopauzy oraz po porodach. Niekontrolowane, niezależne od świadomej decyzji oddawanie moczu, uważa się za kalectwo upośledzające życie i normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.

Przykre aspekty życia osoby dotkniętej problemem nietrzymania moczu

Dolegliwość nietrzymania moczu to nie tylko problem natury medycznej, ale również psychicznej, który w sposób drastyczny potrafi wpłynąć na życie i normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Bezradność, utrata poczucia godności i wstyd towarzyszą na co dzień osobom z tym problemem. Jakość ich życia osobistego i zawodowego ulega gwałtownemu pogorszeniu. Niekiedy zdarza się, że osoby z tą dolegliwością rezygnują z pracy, kontaktów towarzyskich i wychodzenia z domu, co potrafi doprowadzić do izolacji społecznej, a w skrajnych przypadkach do depresji.

Jak leczyć nietrzymanie moczu i inne choroby wstydliwe?

Dobra wiadomość jest taka, iż istnieje nowatorska, nieinwazyjna metoda leczenia nietrzymania moczu i innych chorób wstydliwych. Jest w pełni bezpieczna, bezdotykowa i nie zmusza pacjenta do przyjmowania kolejnych środków farmakologicznych. Mowa tutaj o terapii polem magnetycznym o zmiennej częstotliwości, które oddziałuje na poszczególne grupy nerwów i mięśni dna miednicy odpowiedzialnych za kontrolę nad trzymaniem moczu – wzmacniając je (wszystko przebiega absolutnie bezboleśnie).

 

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat terapii polem magnetycznym, zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 662 303 573

Misją firmy Quantum Live jest pomoc seniorom w godnym życiu pozbawionym bólu i niedogodności. Państwa zdrowie i dobre samopoczucie jest dla nas nadrzędnym zadaniem. Podporządkowujemy mu działania całej naszej firmy, czego skutkiem są dziesiątki poleceń i rekomendacji naszych zadowolonych pacjentów.